Nowy Minibus Iveco w naszym salonie!

Strona główna / Aktualności / Nowy Minibus Iveco w naszym salonie!
Nowy Minibus Iveco w naszym salonie!

Świetnie wyposażony Minibus Iveco stworzony przy współpracy z firmą Sprintcar jest już dostępny w naszym salonie, zapraszamy!

 

Prezentowany Minibus Iveco posiada bardzo komfortowe fotele, dodatkowo wyposażone w podłokietniki (od strony korytarza) oraz stoliki i uchwyty.

Podłoga pokryta jest wysokiej jakości wykładziną, a dodatkowe dywany na korytarzu i przy kierowcy zabezpieczają powierzchnie najbardziej narażone na eksploatację. We wnętrzu dostępne są dwa tryby oświetlenia: białe i nocne oraz podest pod fotele z oświetleniem LED.

Klimatyzacja dachowa 11,5 kW i Webasto, a do tego dodatkowe sterowane grzejniki wodne zapewniają komfort podróżującym w każdych warunkach pogodowych. Półki bagażowe wyposażone są w indywidualne panele z nawiewem, głośnikami oraz lampą LED.

Dodatkowo Minibus posiada także pogłębiony bagażnik, obniżone wejście, dwa stopnie oświetlone listwą LED i zamykany sejf w półce.

Pojazd jest przy przygotowany do zimy ( posiada komplet opon zimowych). Dla komfortu kierowcy Minibus Iveco wyposażony jest w wielofunkcyjną kierownicę pokrytą skórą, radio, tempomat, czujniki cofania, światła przeciwmgielne, sygnał dźwiękowy ostrzegawczy ( podczas cofania ) oraz hak holowniczy.

Warto dodać, że prezentowany pojazd posiada 2-letnią gwarancję bez limitu kilometrów.

 

Dane techniczne:
 

Moc: 180 KM

Ilość miejsc siedzących: 22 + 1 + 1

DMC : 5.6T

Rocznik produkcji: 2019

Skrzynia biegów: manualna

Wysokość do dachu :185 cm

Zbiornik paliwa: 100 l

Tachograf  DTCO 4.0

 

Samochód dostępny jest od ręki. Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą w celu umówienia się na prezentację:

+48 515 088 611

Minibus Sprintcar

 

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.