IVECO eDaily wygrywa Fleet Derby w kategorii samochód elektryczny o DMC do 3,5 t

Strona główna / Aktualności / IVECO eDaily wygrywa Fleet Derby w kategorii samochód e...
IVECO eDaily wygrywa Fleet Derby w kategorii samochód elektryczny o DMC do 3,5 t

W pełni elektryczny pojazd dostawczy IVECO eDaily zwyciężył w kategorii "Samochody dostawcze - samochód elektryczny o DMC do 3,5 t" w 13. edycji plebiscytu flotowego Fleet Derby.

 

Warszawa, 19 czerwca 2024 r.

 

IVECO eDaily został doceniony przez profesjonalistów branży flotowej w Polsce, zdobywając największą liczbę głosów w swojej kategorii w plebiscycie Fleet Derby.

 

Ten wyjątkowy pojazd jest elektrycznym odpowiednikiem popularnego i najbardziej wytrzymałego spośród lekkich pojazdów użytkowych modelu Daily. eDaily oferuje te same imponujące możliwości i wszechstronność przy zerowej emisji spalin. Dzięki mocnej ramowej konstrukcji podwozia, w pełni elektryczny IVECO eDaily może bezkonkurencyjnie ciągnąć przyczepę do 3,5 tony i przewozić ładunki do 4 ton. Innowacyjna modułowa konfiguracja z jednym, dwoma, trzema, a teraz także czterema akumulatorami (dostępnymi w przypadku podwozia z kabiną o DMC 7,2 tony i rozstawie osi 5100 mm) pozwala idealnie zbalansować wymagania dotyczące ładowności i zasięgu, który może wynosić nawet do 400 km w warunkach miejskich. Wymienny charakter akumulatora zapewnia najwyższą elastyczność floty w przypadku zmiany roli pojazdu. eDaily, zachowując DNA IVECO Daily i dodając imponujące osiągi w wersji elektrycznej, umożliwia większej liczbie operatorów elektryfikację floty.

 

Przełomową cechą eDaily jest także moc przystawki mocy (ePTO). Jako jedyny elektryczny pojazd dostawczy dostępny obecnie w sprzedaży, eDaily oferuje moc przystawki do 50 kW. Dzięki temu możliwości zabudowy oraz montażu różnorodnego sprzętu jeszcze bardziej się poszerzają.

 

Plebiscyt Fleet Derby jest dedykowany dostawcom rynkowym oraz jego odbiorcom. Celem plebiscytu jest prezentacja i promocja produktów i usług dostępnych w ofercie rynkowej, które kształtują rynek i mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej i flotowej. Plebiscyt jest uznaną i prestiżową marką na polskim rynku. Głosowanie odbywa się online, a głosy oddają głównie profesjonaliści branży flotowej.

 

 

 

 

 

IVECO

IVECO jest marką Iveco Group N.V. (EXM: IVG), która projektuje, produkuje i sprzedaje szeroką gamę lekkich, średnich i ciężkich pojazdów użytkowych, pojazdów do pracy w ciężkim terenie i  odpowiednich dla każdego typu nadwozia.

IVECO nieustannie wprowadza innowacje i rozszerza swoje portfolio produktów, aby zapewnić każdemu klientowi pojazd, który dokładnie odpowiada jego misji. Kompleksowa oferta została zaprojektowana z myślą o potrzebach kierowców, aby zapewnić im doskonałe wrażenia z jazdy z naciskiem na bezpieczeństwo i komfort. Szeroka gama zaawansowanych usług cyfrowych, opartych na łączności, opracowanych, aby pomóc właścicielom flot w efektywnym zarządzaniu flotą, wzbogaca kompleksowe rozwiązanie transportowe IVECO.

IVECO realizuje swoją strategię dekarbonizacji poprzez podejście oparte na wielu źródłach energii, które obejmuje dalszy rozwój technologii biometanu, akumulatorów elektrycznych i ogniw paliwowych.

IVECO posiada 7 zakładów produkcyjnych i 8 ośrodków badawczo-rozwojowych. 3 500 punktów sprzedaży i serwisu w ponad 160 krajach gwarantuje wsparcie techniczne wszędzie tam, gdzie pracuje pojazd IVECO.

IVECO podąża drogą zmian, napędzając transformację branży transportowej, kierując się ambicją bycia najbardziej niezawodnym partnerem dla swoich klientów.

Więcej informacji o firmie IVECO: www.iveco.com

 

W celu uzyskania dodatkowych informacji, prosimy o kontakt z:

 

IVECO Press Office – EMEA Region

pressoffice@iveco.com

www.ivecopress.com 

Aleksandra Zielińska
Marketing Manager Poland & Ukraine
aleksandra.zielinska@iveco.com

 

 

Facebook:  https://www.facebook.com/IVECO/ 

YouTube: https://www.youtube.com/user/IvecoPoland   

Instagram: https://www.instagram.com/iveco/

Twitter: https://twitter.com/Iveco

IVECO Live Channel: https://ivecolivechannel.com

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.